November 2011

Follow me, ask me, read (me?)!

28. november 2011 at 15:30 | Justie* |  NOTEPAD

→ http://www.formspring.me/JustieCutie

→ http://fromanotherplanett.tumblr.com/

→ http://weheartit.com/JustieCutie

Budu ráda, když mi někdo položí otázku na formspring =] Nebo když mi někdo pomůže s tím jak vkládat obrázky na weheartit, potože já nemam páru jak =D A pleas přidávejte si mě na fcb ;] Budu ráda když budu mít víc než tři lidi =D A hlavně: STRAŠNĚ MOC VÁS PROSÍM O HLAS ZDE: http://sweet-honey.blog.cz/1111/zacina-1-kolo-sonk-christmas PRO JUSTIE* !!!! DLOUHO JSEM NEBYLA V ŽÁDNÉ SOUTĚŽI A TAK MI HODĚ JDE O VÝHRU! =P Takže děkuj všem co mi dají hlas! Prosím, zabee to jen pár minut =)
xoxo
- J*

I'M FROM ANOTHER WORLD.

26. november 2011 at 23:40 | Justie* |  NOTEPAD

HELLO!

Jak se tu všichni máte? Já celkem fajn. Dneska celej de tak jakože nic moc.. Ale tak spíš normálka. Proč vlastně píšu tenhle článek když ani nepíšu nic zajímávýho, ale spíš otravuju se svym nudnym dnem? Nevim. Asi mě prostě popadla chuť něco napsat. Asi už tu v tuhle hodiu nikdo nebude, takže si to stejě nikdo nepřečte =) Ale a druhou stranu je sobota a lidi ponocujou... Hmmm, nevim. Každopádně nemam tucha jak tehle článek nakonec dopadne. No tak aspoň napíšu co jsem dneska dělala. Upřímě jsem ještě ani nevyšla z baráku. Probudila jsem se chvilku po jedenácté a pak sem si chvílí četla. Po chvíli přišla máma jestli s nima nechci koukat na včerejší ,,Vyprávěj" (kde mimochodem hrála moje bývalá lektorka dramaťáku. Zahrála si tam takovou malou roličku. Nalila kafe a hrála na klavír. Bylo to pro mě obrovský překvápko když sem jí tam viděla, protože jsem jí viděla osobně naposledy v červnu. To byli časy=/) a já řekla že teda jo. Tak sme se rovou mrkli i na ulici... Jo a jestli si říkáte že sem naprostej blázen že čumim na takovej trapnej seriál tak si to klidně říkejte dál;] Já na to stejně koukam hlavně kvůli tomu strašně hezkýmu klukovi co hraje hlavní roli Honzíka (Zdeněk Piškula -> PHOTO) =P No a jakože pokračování dne... oběd, pak sem pořád koukala na ňáký seriály (The Suite Life On Deck, Gossip girl...) až do teď =) Tak asi kočim svůj nudnej článek no.. Jo a vlastně ještě! Možná jste si všimli, že jsem jako svojí přezdívku napsala Justie* místo Justine*, ale ono je to vlastně to samý jenom je to zdrobnělina ;) Jo a pište na fromspring, za každou otázku budu moc ráda!!=] Přeju všem dobrou noc ;]

http://www.formspring.me/JustieCutie


Enjoy your life!

25. november 2011 at 21:30 | Justine* |  NOTEPAD
A co, že se ztrapníš? No a co, že se pět minut budou lidi smát něčemu co uděláš? Směj se s nimi! Co se stane když uděláš něco co od tebe nikdo nečeká? Budeš se celý život řídit podle ostatních? Proč se bojíš vybočit z řady a být originál? Buď sám sebou, užívej si života;)
Musím uznat, že někdy se taky bojím co řekou ostatní, ale snažím se dělat co nejvíc bláznivých věcí;) Ale to ještě příjde, každopádně si chci život pořádně užít a neprosedět ho celý u kompu. Blog mi nijak nevadí, tady aspoň rozvíjim svojí představivost a zlepšuju se v psaní. Ale lidi co celej den seděj u pc a maj strašně kámošu na facebooku, ale ve skutečnosti se ani nezdravěj nebo se v životě neviděli tak těch je mi fakt líto;] Jako já se snažím aspoň užívat i tu školu a dělat si z toho zábavu;] Ale no... přiznejme si, že někdy to fakt nejde. Teď trošku odbočím od tématu -> Můj názor? Myslím si, že škola ničí rodiny. Jo, teď si řeknete, že když sme vpohodě a pilně se učíme tak se nic nemůže stát, ale snad ŽÁDNEJ puberťák nesedí klidně v lavici a poslouchá. Můj názor je v tom, že dostanem např. poznámku nebo pětku, rodiče řvou, děti si to neechaj líbit a už je z toho hádka. Někdy je to taky v tom, že ta učitelka je prostě kráva a vy kvůli tomu máte problémy;D Ale to sou většinou takový ty výmluvy =DD
No pokračuju k tématu. Vlastně už neni nic moc co dodat. Postě: Užívejte si života dokud to jde! Ať máte historky co můžete povídat svým dětem a vnoučatům;D Ať ve stáří nenaříkáte, že váš život stál za hovno;) Enjoy your life! | Užívej života!
xoxo
-J*
________________________________________________________________________________________________________________
Zapoj se:
Přečti si:

Dneska už člověk upřímnost neocení.

21. november 2011 at 20:20 | Justine* |  NOTEPAD

Hello!

Nadpis už leccos napovídá. Jo, chci psát o upřímnosti. Naprosto nenávidím když je člověk neupřímný. Např. když se kámošky zeptam jestli je to tričko dobrý a ona řekne že jo i když se jí zdá naprosto odporný (jen příklad, jsou samzdřejmě i důležitější věci než tričko) . Následek: Všichni mi pak říkaj, že sem to s tim tričkem přepískla atd. Nenávidim! Ale zase to nemusíte s upřímností moc přeháňet. Koupím kamarádovi dárek a strašně se těším až ho otevře a dočkám se jen ledové sprchy ,, Fuj to nechci!" . To zamrzí. Ale když se snažím být upřímná tak to prostě nikdo neocení.
Příklady: ,,Ten film byl naprosto boží" ,,Mě se nelíbil" ,,Seš padlá na hlavu?"
,,Mamka mi koupila upe strašně hnusný boty" ,,To jo, sorry ale mě se fakt nelíběj" ,,Se neposer!!"
Prostě já ocením upřímnost, teda aspoň tu ne moc přehnanou (=D) a šmitec ;]
Díky za pozornost.
xoxo
-Justine*

Monday! Tomorrow! Heeeelp!

20. november 2011 at 19:39 | Justine* |  NOTEPAD
Zase! Snažím se to brát optimističtějš, ale... Důvod proč vlastně všichni tolik nenávidí pondělí? Protože po víkendu stráveném poflakováním a vstáváním v 11 se v pondělí musíme sebrat už v 7 a vypadnout do tů nudný školy. Nechcííí!
Taková otrava. Jediná moje záchrana ve škole jsou přestávky =D A oběd =D A hlavně moje nejldepší kámoška:] Bez tý by to nešlo ;P Tak jo, du dělat něco smysluplnýho. Protože tenhle článek je naprosto beze smyslu;D
xoxo
- J*

Oooou!=D

20. november 2011 at 17:39 | Justine* |  OTHER
(Sem z tý fotky dostala strašnou chuť na horkou čokoládu nebo na caffe latte =P)
Je to taková blbůstka, ale nudím se tak to sem dávám =P
_________________________________________________________________________________
1. Mysli si číslo svých bot.
2. Vynásob ho 5.
3. + 50
4. x20
5. +1011
6. - Rok tvého narození.
7. Zkontroluj zda ti vyšlo 4místní číslo.

První dvě čísla je tvá velikost bot a další číslo tvého věku! :]
Vyšlo vám to správně? Pište do kometářů!=]
xoxo
- J*

Teaser Tuesday -> Miláčkové

20. november 2011 at 16:50 | Justine* |  MEMES

TEASER TUESDAY #1!

Co to je Teaser Tuesday? ZDE!
Autor knihy: Jacqueline Wilson
_______________________________________________
,,Vsadím se, že jí její máma někde čórla!"
,,Máma jí neukradla, tak zmlkni, Angelo!" zaječím na ni.
_______________________________________________
Nenechte se zmýlit obálkou. Navenek sice vypadá jako růžovoučká, barbínkovská knížečka, ale uvnitř se odehrává něco úplně jiného. Kniha mě hodně zaujala. Jacqueline Wilsonová byla má oblíbená spisovatelka když jsem byla mladší a některá její díla se mi líbí doteď. Věta kterou jsem si vybrala se odehrává ve školním prostředí, ale proč se dívky hádají se můžete dozvědět až v knize;] Doufám, že jsem někoho ispirovala a knihu si přečte. A těm vzkazuji: Příjemné čtení :)
xoxo
- J*


Teaser Tuesday

20. november 2011 at 16:10 | Justine* |  MEMES
Tak mě napadlo. Ráda čtu. Ráda něco vymýšlím. Co kdybych začla psát Teaser Tuesday?
Už jsem to jednou dělala tak proč to nezkusit znovu;]
___________________________________________________________________________________
Pořadatelka meme: Should Be Reading
Úkol
.
• Popadni knihu, kterou právě čteš.
• Otevři ji na náhodné straně.
Napiš a zveřejni jakékoliv dvě věty na oné stránce.
•Dávej si pozor, abys nezveřejnila nějaký velký spoiler (Ujisti se, že to, co
píšeš, toho z knihy neukazuje příliš moc. Nechceš přece zkazit překvapení
ostatním!)
• Samozřejmě prozraď i autora a název knihy, aby si ostatní, pokud by je
tvá ukázka zaujala, mohli knihu přidat na svůj to-read list.

Facebook!

20. november 2011 at 14:20 | Justine* |  OTHER

HI EVERYONE!

Tákže. Proč facebook? Na facebooku poslední dobou moc času netrávím. ALE! Založila jsem si speciální účet jenom pro kámoše z blogu.. Takže kdo chce, přidejte si mě(napište mi a já vám pošlu odkaz);] (kdo nechápe: na můj profil se dostanete kliknutím na jméno;)) Nepotřebuju mít tisíce přátel, jen s vámi chci být v kontaktu.
xoxo
- J*

SLOVNÍ KOPANÁ!=]

19. november 2011 at 14:50 | Justine* |  OTHER

HELLO GUYS!

Strašně moc se nudim, takže vyhlašuju slovní kopanou!=] Nevim, co k tomu
ještě dodat. Všichni snad ví co to je slovní kopaná ne?;Đ
Začínám slovem: BANÁN <- vy pokračujete posledním písmenem.
(Nevim jak mě to slovo napadlo =D) Pleas rozesílejte dál ať je tu co nejvíc
komentářů.Díky ;)
P.S. Na obrázku je ruka ;)
-J*